POKÓJ 1-osobowy

Pokoje z łazienką (prysznic, toaleta, umywalka), jednoosobowe łóżko hotelowe, ręczniki, TV, telefon, radio, lampka nocna oraz balkon. W pokoju znajduje się sprzęt plażowy tj. parawan i koc oraz podstawowe naczynia: talerz, kubek.

POKÓJ 2-osobowy

Pokoje z łazienką (prysznic, toaleta, umywalka), dwa   oddzielne   łóżka   hotelowe lub   w pokojach z możliwością dostawki jednoosobowe łóżko i sofa rozkładana. Na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: ręczniki, TV, telefon, radio oraz balkon. W pokoju   znajduje   się   sprzęt   plażowy tj. parawan i koc oraz podstawowe naczynia: talerze i kubki. W ośrodku znajdują się dwa standardy pokoi 2 os. duże od strony   wschodniej i małe słoneczne od strony zachodniej.

POKÓJ 3 -osobowy

Pokoje 3 os. – z łazienką (prysznic, toaleta, umywalka), trzy   oddzielne   łóżka   hotelowe lub w pokojach z możliwością dostawki dwa łóżka hotelowe i sofa rozkładana. Na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: ręczniki, TV, telefon, radio   oraz   balkon. Pokoje   3   osobowe   są   1 pokojowe lub składają się z dwóch pokoi ze wspólną łazienką (2+1 pytać przy rezerwacji).  W pokoju znajduje się     sprzęt   plażowy   tj. parawan i koc oraz podstawowe naczynia: talerze i kubki.

POKÓJ 4-osobwy

Pokoje 4 os. rodzinne – z łazienką (prysznic, toaleta, umywalka). Pokoje typu studio tzn. każdy pokój rodzinny składa się z dwóch oddzielnych pokoi tj. 2 pokoje 2 osobowe (2+2).

W pokojach znajdują się    dwa    oddzielne    łóżka    lub    łóżko i wersalka. Na wyposażeniu pokoju rodzinnego: ręczniki, TV, telefon, radio oraz duży balkon na dwa pokoje. Pokoje typu studio nie są przechodnie. W pokoju znajduje się sprzęt plażowy tj. parawan i koc oraz podstawowe naczynia: talerze i kubki.

ZOBACZ NASZE PAKIETY

UMIEJSCOWIENIE NASZEGO OŚRODKA POZWALA NA SPĘDZENIE CZASU W CISZY I SPOKOJU BEZ NADMIERNEGO ZGIEŁKU NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI, ZACHOWUJĄC JEDNOCZEŚNIE BLISKOŚĆ MORZA I CAŁEJ NADMORSKIEJ INFRASTRUKTURY

 
ZAPYTAJ O POBYT!
Rozmiar czcionki
Kontrast